.

.

Долго Чувар Бесплатен Превозот! Snapback Капи Мажите Хип Хоп Капи Прилагодено ЛОГО Безбол Капи Висок Квалитет на Печатење Капи 10 компјутери/многу

Долго Чувар Бесплатен Превозот! Snapback Капи Мажите Хип Хоп Капи Прилагодено ЛОГО Безбол Капи Висок Квалитет на Печатење Капи

DEN 3420.96
DEN 2395.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
прилагодено за користење на логото : цената вклучува 10 логото печатење.
( Ако обичај В omplex ИЛИ E mbroidery ЛОГОТО, цената е различен. ве молиме контактирајте со нас)
времето за производство за сопствени користење на логото : 3-5days по потврда
100% Сосема Нов.
Бои : pls провери боја опција .(ве молиме оставете порака за бои кога ставање на ред, благодарам.)
Материјал : добро избрани памук
дизајн : прилагодлив.
Големина : Една големина одговара на сите за возрасни ,раководител обемот(55cm-60cm),pls проверка на детални големини на слики подолу,(pls дозволете 2-3cm се разликува
поради прирачник за мерење,благодарам.). (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Ве молиме имајте на ум : pls се споредат детални големини со твое пред да го купите!

Детални карактеристики

Бренд Име:
Долго Чувар
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Крпеница
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
10* #LK02
Тип На Објект:
Безбол Капи
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен
боја:
5 бои
Функција:
капи за мажи
Стилот 1:
gorras hombre
Стил 2:
deus ex machina

Слични производи