.

.

5pcs/многу Висок квалитет двојно слоеви памук бебе bibs Burp Облека Прекрасна Цртан Лик Животинско бебе bandana dribble bibs

5pcs/многу Висок квалитет двојно слоеви памук бебе bibs Burp Облека Прекрасна Цртан Лик Животинско бебе bandana dribble bibs

DEN 205.92
DEN 181.00
Количината на стоката
Тековен


100% нов бренд и висок квалитет !!
Материјал : 100% памук
Одговара : 0-3 години
Големина : 42x20cm
1 lot = 5 компјутери , за девојки .момчињата или да се меша дизајн , бои испрати ramdom

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Ана & Џојс
Возраст Опсег:
10-12M,4-6M,7-9M,19-24M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М
Број На Модел На:
WNQ0004
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс

Слични производи