.

.

2017 Жените Бикини Поставите Поместена Lotus Leaf Секси Бикини Им Помогнам На Костими За Капење Женски Костим За Капење Одговараат На Бразилецот Завој Biquinis

2017 Жените Бикини Поставите Поместена Lotus Leaf Секси Бикини Им Помогнам На Костими За Капење Женски Костим За Капење Одговараат

DEN 259.68
DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен


2017 Жените Бикини Поставите Поместена Lotus Leaf Секси Бикини Им Помогнам На Костими За Капење Женски Костим За Капење Одговараат На Бразилецот Завој Biquinis
Здраво, добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер
Боја : Црна/Портокал
Стил : Секси Бикини
Големина : S, M, L,XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Секси Бикини Сет
Преглед

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
GLANE
Број На Модел На:
Бикини Сет
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Ниска Половината
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Слични производи