.

.

Бразилецот Навремено Бикини 2018 Костим За Капење Жените Бански Секси Камшик Бикини Поставите Лето, Пливање Одговараат На Костим За Капење Beachwear Biquini

Бразилецот Навремено Бикини 2018 Костим За Капење Жените Бански Секси Камшик Бикини Поставите Лето, Пливање Одговараат На Костим

DEN 608.16
DEN 487.00
Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот :
Бразилецот Навремено Бикини 2018 Костим За Капење Жените Бански Секси Камшик Бикини Поставите Лето, Пливање Одговараат На Костим За Капење Beachwear Biquini
Производ Параметри :
1. Материјал : полиестер, spandex
2. Големина : ве молиме погледнете го слика
3. Применливи сезона : пролет, лето, есен и зима
Пакување Листа :
1 * Завој Push-up Триаголник Бикини Сет
Производ Големина На Табелата :
Да ви помогне да ја изберете најдобрата големина за себе.
Ве молиме оставете порака за да ни кажете вашиот биста,половината,колковите ,висина и тежина .
Слика шоу

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Weiweihu
Пол:
Жените
Половината:
Ниска Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HB00102
Материјал:
Полиестер,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет
Точка име :
Полна Боја Бикини Сет
Пад на превозот :
Поддршка
Тип :
Жените Секси Костими За Капење
функција 1:
Костим за капење
Карактеристика 2:
Biquini
функција 3:
maillot де bain femme
карактеристика 4:
maillot де bain
Карактеристика 5:
костим за капење жени
Функција 6:
Пливање одговараат за жени
Карактеристика 7:
жените бикини

Слични производи