.

.

KAZI Воена Frigate Брод Модел Тули Блокови Војска Играчки Поставени Едукативни Играчки Компатибилен со лего

KAZI Воена Frigate Брод Модел Тули Блокови Војска Играчки Поставени Едукативни Играчки Компатибилен со лего

DEN 1035.84
DEN 673.00
Количината на стоката
Тековен


KAZI Воена Frigate Модел Блок
На тули е competible со Leg0 честички блок играчки.
Материјал : Не-токсични, без мирис, безопасни ABS пластика.
Содржина : 288 компјутери на блокови
Пакет : Нема мало поле, ново во печат торба со manual (рачно).
(без кутија како што е премногу голем и лесно да се оштети, така да се спаси превозот цена за вас).
Возраст Опсег : >6 години (ве молиме не дозволувајте деца помалку од 3 години да игра тоа).
Вие исто така може да се допаѓа

Детални карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
84005
Бар-кодот:
No
сертификација:
3C
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
3C:
Сертификат
Бренд Име:
KAZI
Предупредување:
содржи мали делови не се погодни за деца под 3 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
функција 1:
Воените блокови играчки
Карактеристика 2:
едукативни играчки
функција 3:
Градежни блокови Компатибилен со лего
карактеристика 4:
Божиќ подарок, подарок за роденден дете

Слични производи