.

.

Seicane Долг Режим на Безжичен Сонцето Стакло Bluetooth Handsfree Двојна Врска сет за во Автомобил со Висока Верност Звучникот Speakerphone

Seicane Долг Режим на Безжичен Сонцето Стакло Bluetooth Handsfree Двојна Врска сет за во Автомобил со Висока Верност Звучникот

DEN 992.64
DEN 853.00
Количината на стоката
Тековен


Seicane Долг Режим на Безжичен Сонцето Стакло Bluetooth Handsfree Двојна Врска сет за во Автомобил со Висока Верност Звучникот Speakerphone
Производ Параметри :
Карактеристики на производот : Bluetooth Верзија : 3.0 + EDR Погоден за : Универзална Инсталација Тип : Сонцето Стакло Слушалки Моќ : 0.37 W Звучници Моќност : 2 W Влезен Напон : 5 V Оперативни Температура : -40℃ до 80 ℃ Оперативни Фреквентен Опсег : 2.4 – 2.48 Ghz(ISM) Батерија Тип : Литиум, 3.7 V, 500m Ah Време на Разговор : 10 -12 часа Време во Мирување : до 500 часа, Време на Полнење : 2-3 часа Безжична Конекција Спектар : до 10 M 1.Поддржува Bluetooth Hands-free, Слушалки и други Bluetooth протокол спецификации. 2.Поддршка paring два мобилни телефони во исто време, и до 8 мобилни телефонски броеви може да бидат зачувани. (Уникатна технологија може да поддржува dual-телефон истовремено онлајн режим.) 3.Вграден DSP бучава сузбивање и ехо на откажувањето. (Специјални намалување на шумот процесот ви овозможува да имате јасна телефонски повици во 120 двор со голема брзина додека се отвора прозорец) 4.Опремени со висока верност звучникот, и висока чувствителност микрофон. 5.Тоа е погодно да се клип на автомобилот е сонцето стакло, и тоа исто така може да се користи за hands-free телефонски повик дома и во канцеларија.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Материјал Тип:
Пластични+ABS
Бренд Име:
seicane
Објектот Големина:
11.9*11.9*5.9 cm
Специјални Функции:
Поддржува Bluetooth Hands-free, Слушалки и други
Објектот Тежина:
150g
Име На Модел:
SCG735
Инсталација Тип:
сонцето стакло
headphone моќ:
0.37 W
говорникот моќ:
2 W
Време на мирување:
до 500 Часа
Безжична Конекција Опсег:
до 10 M
Тип На Батерија:
Литиум, 3.7 V, 500mAh
Време На Разговор:
10 -12 часа

Слични производи