.

.

Една Дама Врвот Црвено Црно Бела Кошула Жените Долг Ракав Пролет Нови Олеснување На Студентите Џокер Chiffon Врвот Кошула Корејски Мода Нови

Една Дама Врвот Црвено Црно Бела Кошула Жените Долг Ракав Пролет Нови Олеснување На Студентите Џокер Chiffon Врвот Кошула Корејски

DEN 959.52
DEN 844.00
Количината на стоката
Тековен

Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Ред не дојде на време. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата.Јас ќе се прошири на времето за вас . Што можете да направите ? Pease ме остави порака . (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 2-4cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Врвот
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Бренд Име:
OLONIYA
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
Стенд
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни

Слични производи