.

.

2018 нови девојки и момчиња шарени Кошули кактус мода Суичери Облека

2018 нови девојки и момчиња шарени Кошули кактус мода Суичери Облека

DEN 494.40
Количината на стоката
Тековен

cm *2cm 90cm 38.5 29 - 100cm 41.5 30.5 - 110cm 44 32 - 120cm 45 33.5 - 130cm 49 35 - : 1,1-2 CM,.
2.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5, 6, 7, 4
Бренд Име:
OUOBOUOKID
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
565286404544
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца

Слични производи