.

.

О Вратот Исклучување Рамо Batwing Ракав Плажа Лето Блузи Блузи на Големи Димензии на Повик Солидна женска Маица, Блуза Жена Летото 2017

О Вратот Исклучување Рамо Batwing Ракав Плажа Лето Блузи Блузи на Големи Димензии на Повик Солидна женска Маица, Блуза Жена Летото

DEN 423.84
Количината на стоката
Тековен


modname=ckeditor
О Вратот Исклучување Рамо Batwing Ракав Плажа Лето Блузи Блузи на Големи Димензии на Повик Солидна женска Маица, Блуза Жена Летото 2017
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен,1chi=33.333333 cm
Note2 : Не може да бидат малку различни во боја, затоа што на мониторот на компјутерот setings
Note3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
- Производот Се Покаже -

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
YiRuiSen
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
жените блуза
Пол:
Жените
Маица:
Се облекуваат
Блуза:
жените врвот
Стил:
Моден
боја:
црна,зелена,сива,виолетова,црвена,бела,сина,розова,skyblue,портокал,armygreen
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Слични производи