.

.

YSMILE Y Sweety Освежување Жените Кошула Лак Колеџ Стил Chiffle Кошула Девојка Женски Секојдневно Бела Блуза Удобно Сите Намена

YSMILE Y Sweety Освежување Жените Кошула Лак Колеџ Стил Chiffle Кошула Девојка Женски Секојдневно Бела Блуза Удобно Сите Намена

DEN 1041.60
DEN 958.00
Количината на стоката
Тековен


Пред да нарачате, проверете ги следниве големина прво. ви благодариме.
Големина на табела : бидејќи на прирачник measuremt ±2cm е дозволено. ви благодарам за се разбере.
сите мерења се во единицата на "cm" 1cm=0.39 инчен, 1inch =2.54 см
За Боја и Големина
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Ве молиме дозволено 1-5cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме
За Повратни Информации :
вашето задоволство е многу важна за нас. ако добиете и задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. ви благодариме за вашата поддршка.
Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, прво,да ни даде шанса пред отворањето на правото за да се направат работите
Спор или остави негативни повратни информации. ви благодариме
Уживајте во вашата шопинг !

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
YSMILE Y
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер,Spandex
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
YK22242
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
боја:
Бела
Големина:
S M L XL XXL
Стил:
sweety

Слични производи