.

.

SHILO ОДИ Кожна Женска Блуза Пролет Мода овча вистинска кожа Блуза V Вратот без ракави концизен тенок труба блуза

SHILO ОДИ Кожна Женска Блуза Пролет Мода овча вистинска кожа Блуза V Вратот без ракави концизен тенок труба блуза

DEN 7488.00
Количината на стоката
Тековен

Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. (Во рамките на 7days) Плаќање 1. Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Материјал:
Полиестер,Вистинска Кожа
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
14-872
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Редовни

Слични производи