.

.

Лето Сончање Дама Секси Блузи Гроздобер Печати Chiffion Beachwear Бикини Покрие До Врвот Жените Shawl Вратот Заврши Блуза Кошула Марами

Лето Сончање Дама Секси Блузи Гроздобер Печати Chiffion Beachwear Бикини Покрие До Врвот Жените Shawl Вратот Заврши Блуза Кошула

DEN 184.80
DEN 144.00
Количината на стоката
Тековен

Се надевам на разбирање. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Врз основа на досегашното искуство.оваа шамија на повеќенаменското користење, може да кога шамија, но исто така, кога shawl, кои се користат за декорација на топло, летен патување, патување може да биде од страна на морето.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
Лето Жените кошула
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
WJ
Облека Должина:
Долго

Слични производи