.

.

Алкохол до Завој Одблесокот Ракави Кошули, Блузи Облека 2018 Дама Домот канцелариска Работа одбиеме Јака Бели Кошули

Алкохол до Завој Одблесокот Ракави Кошули, Блузи Облека 2018 Дама Домот канцелариска Работа одбиеме Јака Бели Кошули

DEN 1423.20
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Број На Модел На:
CS12
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
CULTISEED
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Кошули
Достапни за:
Жените
дизајн:
Одблесокот Ракав
Моден:
Алкохол до
Големина:
S/M/L
боја:
Бела

Слични производи