.

.

Новороденче Девојки Облека Возбудува печати Флорални кратко sleeve Плоштадот вратот Bodysuit Bowknot Headband 2 парчиња памук секојдневен лето сет

Новороденче Девојки Облека Возбудува печати Флорални кратко sleeve Плоштадот вратот Bodysuit Bowknot Headband 2 парчиња памук

DEN 188.16
DEN 151.00
Количината на стоката
Тековен


Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук Боја : Како на сликите покажуваат Стил : Секси секојдневно се наоѓа на врвот со Големина : 70/80/90/100 Има 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Она што Ќе Добиете за : 1 x Jumpsuit
Преглед :

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, Новородените
Бренд Име:
CANIS
Број На Модел На:
Bodysuits
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Слични производи