.

.

Мода за Мажи Боксери Модални Вентилација и Удобно Боја У Испакнати Прав Агол Панталони Машки Underpant Плус Големина

Мода за Мажи Боксери Модални Вентилација и Удобно Боја У Испакнати Прав Агол Панталони Машки Underpant Плус Големина

DEN 239.52
DEN 196.00
Количината на стоката
Тековен


Почитувани купувачи, добредојдовте да ја посетите нашата продавница !
Најдобар Гаќи Направи најмногу е совршена совршено долна облека
Материјал : 95%Модални 5%Spandex
Панталони тип : кратко (половината)
Квалитетот Одделение : Прво одделение
Пакување : Opp вреќа Независни пакување
Бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на нашата големина.
Навестување за изборот на соодветна големина на :
Предложи соодветни половината :
1. Don 'T passar на noite
на noite й о melhor momento para o crescimento bacteriano, um гранде numero де bactérias vai fazer roupas íntimas де limpeza se torna mais difícil.
2. Деве ser lavada à mão
máquina де lavar roupa й fácil де fazer com que како bactérias se espalhar, e lavado à mão pode ser benéfico став на limpeza дали локалните.
3. о Wak detergente alcalino
anatomia humana й um ambiente ácido fraco, де modo на tentar escolher alcalino fraco. suh комо sabão особено.
4. Посебни де utensílios де limpeza
preparar utensílios де limpeza особено, não lave com casacos, meias, tão longe комо ossible став evitar на propagação де bactérias.
5. Secas ао сол
и луз УВ tem на função де esterilização, não viver де acordo com a bondade da natureza.
6. Substituído На cada 3 meses
roupa ентериерот maioria das bactérias, mesmo se a limpeza correta e secagem, како bactérias também não pode completamente mortos, os especialistas aconselham substituído на cada 3 meses.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Број На Модел На:
0726
Материјал:
Spandex,Модални
Бренд Име:
DANNSKARL
Шаблон Тип:
Геометриски
Содржината на главната ткаенина состав:
Модални 95%+ Spandex 5%
Место на Потекло:
Гуангжу

Слични производи