.

.

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Трки Задни светла за Опашка Светилка Покрие Капи Одговара за Ford Mustang Купе Конвертибилна 2-Врата 2015-2017

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Трки Задни светла за Опашка Светилка Покрие Капи Одговара за Ford Mustang Купе Конвертибилна

DEN 8993.76
DEN 7735.00
Количината на стоката
Тековен


П : Што треба да направам ако не сум задоволен со стока?
А : 1) По примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат, ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.
3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод, што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JC SPORTLINE
Автомобил модел:
За Ford Mustang
Модел Година:
До 2015
Име На Модел:
JC-XP1023
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
автомобил светилка опфаќа
Објектот Тежина:
0.9kg
Тип На Објект:
Браници

Слични производи