.

.

Автомобил-Стил, FRP Црна Предниот Браник Усна Спојлер Брадата за Ауди А5 Стандардната Седан & Купе 2012-

Автомобил-Стил, FRP Црна Предниот Браник Усна Спојлер Брадата за Ауди А5 Стандардната Седан & Купе 2012-

DEN 8486.40
DEN 7723.00
Количината на стоката
Тековен


8717 контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
3 M лента со прислушување завртки Кои го прават повеќе делови duarble, тие се вклучени во пакетот

Детални карактеристики

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
За Audi A5
Модел Година:
2012-2016
Име На Модел:
JC-20141213
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
FRP Црна
Специјални Функции:
предниот браник усна спојлер
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници

Слични производи