.

.

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Тркачки Автомобил Тело Страна Здолништа Усна за Audi TT 8J Конвертибилна Купе 2-Врата 2008-2011

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Тркачки Автомобил Тело Страна Здолништа Усна за Audi TT 8J Конвертибилна Купе 2-Врата 2008-2011

DEN 21794.40
DEN 18743.00
Количината на стоката
Тековен

0 L 1984 CC 121 Cu.0 L 1984 CC 121 Cu. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi TT Quattro 2009 База Купе 2-Врата 3.0 L 1984 CC 121 Cu.0 L 1984 CC 121 Cu. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi TT Quattro 2009 База Конвертибилна 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
3 M лента со прислушување завртки Кои го прават повеќе делови duarble, тие се вклучени во пакетот
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.2 L 3189 CC 195 Cu.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : ДА 3 M лента & завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, ние ќе ги стави во пакет.0 L 1984 CC 121 Cu.8 L 1798 CC 110 Cu. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Audi TT Quattro 2009 База Купе 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT Quattro 2008 База на Купе 2-Врата 3. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT Quattro 2011 База Купе 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT 2010 База Конвертибилна 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT Quattro 2011 База Конвертибилна 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT 2010 База Купе 2-Врата 2.0 L 1984 CC 121 Cu. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Audi TT 2011 База Купе 2-Врата 1.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод, што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен со стока?
А : 1) По примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат, ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем.8 L 1798 CC 110 Cu.0 L 1984 CC 121 Cu.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JC SPORTLINE
Автомобил модел:
за AUDI TT 8J MK2 Конвертибилна Купе 2-Врата 2008-2011
Модел Година:
2008 2009 2010 2011
Име На Модел:
JC-HD095
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
172cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
6cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Страна Здолништа Продолжување Усна Престилки
Објектот Тежина:
2.2kg
Тип На Објект:
Браници

Слични производи