.

.

Карбонски влакна авто автомобил предниот браник усна спојлер за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 6R Hatchback Не GTI 2011 2012 2013 Р стил

Карбонски влакна авто автомобил предниот браник усна спојлер за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 6R Hatchback Не GTI 2011 2012 2013 Р стил

DEN 7893.60
DEN 7183.00
Количината на стоката
Тековен


9157 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Fitment
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 6 R Hatchback Не GTI 2011 2012 2013 Р стил
Фотографии

Детални карактеристики

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 6R Hatchback Не GTI 2011 2012 2013 Р стил
Модел Година:
2011 2012 2013
Име На Модел:
RJC-VWPO0724
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
181cm
Објектот Ширина:
34cm
Објектот Висина:
14cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил предниот браник усна
Објектот Тежина:
7.0kg
Тип На Објект:
Браници

Слични производи