.

.

Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Спојлер Diffuser Случај за Lamborghini Gallardo Купе Конвертибилна LP550 LP560 LP570 LP570-4 09-13

Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Спојлер Diffuser Случај за Lamborghini Gallardo Купе Конвертибилна LP550 LP560 LP570 LP570-4

DEN 275644.80
DEN 250837.00
Количината на стоката
Тековен


14599 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1.Инсталација : совршен fitment ,лепак лента & стакло лепак се неопходни за инсталација. 2.Карбонски влакна материјал,јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
Случај за Lamborghini Gallardo Купе Конвертибилна LP550 LP560 LP570
Модел Година:
2009 2010 2011 2012 2013
Име На Модел:
RML-XM008
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Заден Браник Во Светот
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
за Lamborghini Huracan LP550 LP560 LP570 LP560-4 LP570-4
Материјал:
Карбонски Влакна
боја:
Црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете лепило лента и стакло лепак
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
картонска кутија
Функција:
Мала тежина

Слични производи