.

.

Цинк Легура слонова коска Вратата Дома Сам Заклучување на Вратата се Справи со Заклучување Спалната соба на Механички Инженеринг Еден Сет

Цинк Легура слонова коска Вратата Дома Сам Заклучување на Вратата се Справи со Заклучување Спалната соба на Механички Инженеринг

DEN 1487.04
DEN 1338.00
Количината на стоката
Тековен


Име на производ : Внатрешна врата заклучување
Панел материјал : цинк легура
Рачка материјал : цинк легура
Центар растојание(копче дупка за да се справи со дупка) : околу 5.8 cm
Заклучување на далечина : 4.5 cm
Применливи вратата дебелина : 3.5 cm-4.5 cm
Панел големина : околу 2 2. 5cm *5.5 cm
Предмет : сите видови на внатрешна врати
Големина : Однесуваат на сликата подолу

Детални карактеристики

Бренд Име:
imango
Заклучување Тип:
кутија за заклучување
Број На Модел На:
02
Големина:
5.8
Вид:
се справи со заклучување
материјал квалитет:
Цинк Легура
Модел:
Слонова коска еден јазик
Применливи Опсегот:
Внатрешна Врата Заклучување
Спецификации:
Единствен јазик

Слични производи