.

.

PIC16F1933 развој одбор PIC16F1938 развој одбор капацитивни копчето допир LCD екран возачот

PIC16F1933 развој одбор PIC16F1938 развој одбор капацитивни копчето допир LCD екран возачот

DEN 1516.80
DEN 1441.00
Количината на стоката
Тековен

modname=ckeditor
Коло цртежи :
LCD дисплеи кодот пример фрагмент :
Осетлив на допир пример фрагмент :
Сите примерок код :

Детални карактеристики

Бренд Име:
TailKuKe
DIY Материјали:
Електрични

Слични производи