.

.

1Set Шарени 10 Различни Стил Глеѓ Pin Животно Растение Гроздобер Brooch Игли За Жените Тексас Јакна

1Set Шарени 10 Различни Стил Глеѓ Pin Животно Растение Гроздобер Brooch Игли За Жените Тексас Јакна

DEN 262.08
DEN 142.00
Количината на стоката
Тековен


КК : 10 Pcs/Set
Боја : Злато/Родиум

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато, Родиум
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZXSTYLE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
боја:
Злато,Родиум

Слични производи