.

.

MZC Нови Гроздобер Накит Bijoux Enfant 2017 Кристал Животинско Брошеви broches mujer Broaches Cicada Lapel Pin За Жените Торба Broche

MZC Нови Гроздобер Накит Bijoux Enfant 2017 Кристал Животинско Брошеви broches mujer Broaches Cicada Lapel Pin За Жените Торба

DEN 167.52
DEN 134.00
Количината на стоката
Тековен


Опис :
Предмет : Мода Brooch
Бренд : 100% Сосема Нов
Пол : Жените Дами Девојки
Повод : Свадба Партија Ангажман Божиќ Подарок
Answer : ___________________________ Note :
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
брошеви за женска
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Објектот:
Кристал Иглички Брошеви
Стил:
Гроздобер Ретро Симпатична Кристал Брошеви
За:
кристал цвет brooch за девојки
Повод:
Божиќ Подарок
носат:
Жените се Облекуваат Brooch
предмети:
Broach Broches
Пол:
Брошеви За Жените Femme
накит:
Летен Зимски Накит Тока
bijoux:
Декоративни Облека, Накит
Brooch За Жени:
Broch Brosche

Слични производи