.

.

SAVOYSHI Сребро Елени Брошеви За Жените Торба Јаки Pin Мажите Одговараат на Додатоци Brooch Lapel Pin Мажите парична Казна Накит Ангажман Подарок

SAVOYSHI Сребро Елени Брошеви За Жените Торба Јаки Pin Мажите Одговараат на Додатоци Brooch Lapel Pin Мажите парична Казна Накит

DEN 239.04
DEN 146.00
Количината на стоката
Тековен


SAVOYSHI Сребро Елени Брошеви За Жените Торба Јаки Pin Мажите Одговараат на Додатоци Brooch Lapel Pin Мажите парична Казна Накит Ангажман Подарок
Опис На Производот Карактеристики : 1.Оваа brooch ќе се направи голема пофална додаток на било кој професионален одговараат на 2.Thisbrooch е-мора да има додатоци за секој човек 3.Оваа brooch ќе биде лесно да се зацврсти,удобен за носење 4.На brooch е направен со деликатна занает 5.Оваа brooch функција на многу детален дизајн Метал : нерѓосувачки челик позлатен Големина : 25*23mm Тежина : 7g

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SAVOYSHI
Обликотшема:
Животните
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
JBP022
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
Погодна прилика:
Свадба,Годишнина, Ангажирање,Роденденски Подароци, Партија,
Метална боја:
Нерѓосувачки Челик Позлатен
Пол:
Мажи,Жени,Унисекс,Љубители',Девојки
Услуга:
OEM/ODM
Notice1:
Единицата е единствен не неколку
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Игла тип:
Пеперутка
Обликот:
Елен

Слични производи