.

.

PLUSOBD Две Начин Тип DC 12V Автомобил за Безбедност на Remote Мотор Start Систем+Прозорецот се Затвори За Audi A7/R7/RS7 Со Притисни Старт Стоп Копчето

PLUSOBD Две Начин Тип DC 12V Автомобил за Безбедност на Remote Мотор Start Систем+Прозорецот се Затвори За Audi A7/R7/RS7 Со

DEN 12480.00
Количината на стоката
Тековен


започнете
крајот
PLUSOBD Две Начин Тип DC 12 V Автомобил за Безбедност на Remote Мотор Start Систем+Прозорецот се Затвори За Audi A7/R7/RS7 Со Притисни Старт Стоп Копчето
На овој линк е ексклузивно за audi A7/R7/RS7 2012-2017
Информации ве молиме : овој далечински управувач модул е ексклузивно за ауди, ако сакате за друга модел, како benz, bmw, toyota. отстранете ги шрафовите подолу
8. Опис На Производот
Параметри на нашиот далечински мотор стартер на audi :
Функции на автомобил алармот систем за ауди :
1.
Демо Тест е на располагање, само нас контакт за автомобил конекција. далечински мотор започнете со автомобил копче
2.се повлече на крпа на менувачот (забелешка на слот позиција)
6. багажникот далечински ослободување
Како Да Инсталирате
1. Поддршка на клиентите ОЕМ, самостојна дилер сакаше.
На овој линк е за фабриката за повикување контрола.отворете ја лево и десно папка поклопецот на воланот
2.Отстранете ги шрафовите на дното панел
4.се повлече нагоре виси блок плоча(забележете го картичка позиција)
7. се повлече од push копчето start plug од оригиналот автомобил.pry се отвори аудио домаќин panel
9.
И кажете ни го вашето возило на VIN( 17 броеви), па може да се потврди кој производ модел ќе се вклопи во вашиот автомобил.отстранете го J519 C жолта приклучок
20.приклучете го жолта приклучок во нашата 3 линија кабел. Паметен телефон далечински управувач+ keyless оди систем+ push копчето start 3 во 1. добредојдовте да контактирате со нас за детали.

Детални карактеристики

Бренд Име:
plusobd
Далечински Управуван:
No
Тип:
Gsm
Функција:
Gsm Мрежата Далечинско Набљудување Во Реално Време
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Тип На Додаток:
OBDII
Тип:
автомобил алармот далечински мотор стартер
Функција:
keyless entry, моторот remote start
Предности:
нема оригинални автомобил копче скршен, без жица намали
gps растојание:
неограничен број на далечина
Контрола на начин:
оригиналниот клуч контрола
клучни зборови 1:
Далечински мотор почнете да запре
клучен збор 2:
автомобил алармот систем
клучен збор 3:
Далечински мотор започнете
СТАН:
android/ iphone стан(за избор)
автомобил покриен:
audi A7/R7/RS7 2012-2017

Слични производи