.

.

Занитвам Корсет Топла Shapers Половината Cincher Корсети Црна Градник Корсет Steampunk Половината Тренер Прилагодливи Ремени Готски Bustier

Занитвам Корсет Топла Shapers Половината Cincher Корсети Црна Градник Корсет Steampunk Половината Тренер Прилагодливи Ремени

DEN 862.08
Количината на стоката
Тековен

Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух mail. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Превозот 1.Производи Слики
Спореди детали големини со твое,pls дозволете 1-2cm се разликува поради рачни мерења
4.Poducts Име
Занитвам Корсет Топла Shapers Половината Cincher Корсети Црна Градник Корсет Steampunk Половината Тренер Прилагодливи Ремени Готски Bustier
2.Контактирајте со нас
.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот. Ако постојат некои проблеми, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.Политика За Наплата
1.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Купувачот мора да обезбеди целосно име и презиме, особено руската купувачи.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.Ние може да обезбеди Брз Испорака (ЕМС/ Fedex /DHL), купувачот треба да додадете дополнителни превозот надомест.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот информации се точни (Особено адреса, име и телефонски број ).

Детални карактеристики

Големина:
M
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Занитвам
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
M1260
Стил:
Секси
Материјал Состав:
90% Полиестер ,10% Spandex
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни лица
Пол:
Жените
Стилови:
Мода , Секси
MOQ:
1 Парче
Пазарот:
глобални
во парк:
Yes
Попуст:
OK
Occassion:
Било Occassion
Име:
Корсети & Bustiers

Слични производи