.

.

25 Челик Boned Корсет Врвот Тело Shapers Латекс Половината Cincher Жените Гума Половината Тренер Корсети Underbust Слабеење Појас -Б5

25 Челик Boned Корсет Врвот Тело Shapers Латекс Половината Cincher Жените Гума Половината Тренер Корсети Underbust Слабеење Појас

DEN 1434.72
DEN 1105.00
Количината на стоката
Тековен

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
За Производот
*Латекс корсети за да направи да се шармантни и згодна
Тип : Латекс Корсет
Големина : S-6 XL половината обука корсети
Боја : Црна
Одговараат Повод : Секојдневниот Истроши,Партија, Банкет
Употреба : Тенок тело,половината обука,обликот на вашето тело
Пол : Жените половината тренери
Пакет Содржи : 1 Парче Корсет
Материјал : 100% Латекс Корсет
Обвивка : Памук 96%, Spandex 4%
Основни : Латекс 100%
3 слоја : надворешноста : латекс&гума; средно : spandex; внатрешни работи : памук
Стил : 25 Челик Коски,Куки И 3 Zipper
Како да се мијат : Рака мие + Ладна вода + Кајгана слободни +Воздух за Сушење(Рака мие само во млака вода помалку од 30°C,хлор, Избегнувајте прекумерно изложување на сончева светлина, бидејќи ова може да предизвика дефект на еластичност)
Име На Производ : 25 Челик Boned Корсет Врвот Тело Shapers Спорт Латекс Половината Cincher Жените Гума Половината Обука Корсети Underbust Слабеење Појас
За Големина
Љубезно ве молиме да Напомена : Доколку не сте сигурни за големина за да се изберат ,ќе може да ни се јавите пред да се направи ред
За Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Поставата
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Шупливи Надвор
Број На Модел На:
4729
Материјал:
Spandex,Најлон
Бренд Име:
FeelinGirl
Стил:
Секси
Тип На Објект:
телото shapers
Големина На Жените Корсет:
S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL 6XL половината обука корсети
Боја за латекс корсет:
Црна латекс половината тренер
Капка брод:
Yes
Материјал:
Поставата
Пол:
жените тело shaper
Is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Стил:
Латекс Половината Cincher

Слични производи