.

.

Црвена / Црна Черепот Челик Boned Готски Корсет Steampunk Корсети И Bustiers Секси Korset Плус Големина Corselete Feminino Espartilhos

Црвена / Црна Черепот Челик Boned Готски Корсет Steampunk Корсети И Bustiers Секси Korset Плус Големина Corselete Feminino Espartilhos

DEN 1683.84
DEN 926.00
Количината на стоката
Тековен


Спирала Челик Коски
Број на Bonings : 13
Страна Патент Затворање
Shoelace до назад со 11 grommets
Вграден-во Со Приватноста Panel
Силна Корсет Кабелот Алкохол
100% Парична Казна Памук Twill Поставата
Со Јакна и Торбичка Појас
Кожа Hemming
Боја : Црвена/Црна
Корсет Должина : 15 " / 38cm (Големина M)
Јакна Должина : 27cm
Ткаенини Опис : Сатен + Мрежа + Кожа
Бистата линија : Overbust
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на Располагање : S,M,L,XL,XXL, 3 XL,4 XL,5 XL,6 XL
Корсет Големина На :
Јакна И Половината Кеса Димензии :
Корсет Само :
Корсет И Јакна :

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
2238
Материјал Состав:
Сатенски + Мрежа + Кожа
Декорација:
Занитвам
Материјал:
Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
CORZZET
Стил:
Секси
Услуга:
Пад на Превозот / трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
Боја на располагање:
црвена/црна
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
корсет стил:
Steampunk & Готски & Бурлеска & Секси
Вклучува:
Корсет + Торбичка Појас G-string
Употреба:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење
Скелетот:
Спирала Челик коски
Затворање:
Страна Патент Затворање, Назад Shoelace Алкохол
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Слични производи