.

.

2017 Steampunk Плус Големина Секси Челик Boned Корсет Underbust Корсети И Bustiers Ретро Везови Corselet Жените Corsage Corpete

2017 Steampunk Плус Големина Секси Челик Boned Корсет Underbust Корсети И Bustiers Ретро Везови Corselet Жените Corsage Corpete

DEN 870.72
Количината на стоката
Тековен


Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.Poducts Име
2017 Steampunk Плус Големина Секси Челик Boned Корсет Underbust Корсети И Bustiers Ретро Везови Corselet Жените Corsage Corpete
2.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.
Тина услуги за вас
1. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ако постојат некои проблеми, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.Ние може да обезбеди Брз Испорака (ЕМС/ Fedex /DHL), купувачот треба да додадете дополнителни превозот надомест. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
M1283
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Секси
Материјал Состав:
90% Полиестер ,10% Spandex
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни лица
Пол:
Жените
Стилови:
Мода , Секси
MOQ:
1 Парче
Пазарот:
глобални
во парк:
Yes
Попуст:
OK
Occassion:
Било Occassion
Име:
Корсети & Bustiers

Слични производи