.

.

Corzzet Гроздобер Готски Кафеава Кожа Патент Челик Boned Overbust Корсет Чипка Плус Големина Половината Тренер Steampunk Облека

Corzzet Гроздобер Готски Кафеава Кожа Патент Челик Boned Overbust Корсет Чипка Плус Големина Половината Тренер Steampunk Облека

DEN 2400.00
DEN 1416.00
Количината на стоката
Тековен


Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 10 Средината Патент Чипка назад За Cinching Bulit-Со Приватноста Панел Силна Корсет Кабелот Алкохол 100% парична Казна Памук Twill Поставата Кожа Исечените Не Suspender Циклуси Боја : Кафена,Црна Должина : 16" /36cm (Големина M) Ткаенини Опис : Brocade + Faux Кожа Бистата линија : Overbust Pakage : Корсет Врвот Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Спирала Челик Коски Број на Bonings : 10 Пред Средината Патент Чипка назад За Cinching Bulit-Со Приватноста Панел Силна Корсет Кабелот Алкохол 100% парична Казна Памук Twill Поставата Кожа Исечените Не Suspender Циклуси Боја : Кафена,Црна Должина : 16" /36cm (Големина M) Ткаенини Опис : Brocade + Faux Кожа Бистата линија : Overbust Pakage : Корсет Врвот Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Спирала Челик Коски Број на Bonings : 10 Пред Средината Патент Чипка назад За Cinching Bulit-Со Приватноста Панел Силна Корсет Кабелот Алкохол 100% парична Казна Памук Twill Поставата Кожа Исечените Не Suspender Циклуси Боја : Кафена,Црна Должина : 16" /36cm (Големина M) Ткаенини Опис : Brocade + Faux Кожа Бистата линија : Overbust Pakage : Корсет Врвот Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
21681
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Brocade+ Кожа
Материјал:
Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Копче
Стил:
Секси
Услуга:
Капка-превозот/трговија на Големо / Мало / OEM / ODM
Боја на располагање:
Кафеави/Црни
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Вклучуваат:
корсет врвот
корсет стил:
Steampunk & Готски & Бурлеска & Гроздобер
Употреба:
Телото Обликување, Половината Обука, Слабеење
Пазарна Цена:
USD140/Парче
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Слични производи