.

.

2017 нови жените шпагети рака у врат памук, чипка шпагети рака женски солидна плус големина camisole

2017 нови жените шпагети рака у врат памук, чипка шпагети рака женски солидна плус големина camisole

DEN 559.68
Количината на стоката
Тековен


Материјал : Памук Боја : црна/бела/светло сива/корејски розова/кајсија розова Азија Големина : M/L/XL (1cm=0.39 in) Соодветна Сцена : Спорт и Неформални Забелешка : погледнете детални големина информациите подолу за избор не според својата нормална големина. M должина : 58cm биста : 64cm L должина : 60cm биста : 73cm XL должина : 63cm биста : 83cm ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Мала еластичност

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
M/L/XL
Декорација:
Чипка
Материјал:
Памук

Слични производи