.

.

Плетени Cardigan Џемпер 2017 Нови корејски Стил Жените V Деколте, Долг Ракав Плус Големина Тенок Тенка Чисто Cardigan Џемпер Грб YP0312

Плетени Cardigan Џемпер 2017 Нови корејски Стил Жените V Деколте, Долг Ракав Плус Големина Тенок Тенка Чисто Cardigan Џемпер

DEN 1128.48
DEN 576.00
Количината на стоката
Тековен


Плетени Cardigan Џемпер 2017 Нови корејски Стил Жените V Деколте, Долг Ракав Плус Големина Тенок Тенка Чисто Cardigan Џемпер Грб YP0312
Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо - M 84 56 56 34 - L 88 57 57 35 - XL 96 58 58 36 - 2 XL 100 59 59 37 - 3 XL 104 60 60 38 - 4 XL 106 61 61 39 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
памук полиестер микрофибер
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Микрофибер
Број На Модел На:
YP0312
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Краток
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
ASRQXJM
Тип На Објект:
Cardigans
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени

Слични производи