.

.

Бесплатен превозот 4 x 2 Санитарен Три Менгеме Концентрична Редуктор 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Бесплатен превозот 4 x 2 Санитарен Три Менгеме Концентрична Редуктор 304 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1387.20
DEN 1276.00
Количината на стоката
Тековен


неговата triclamp редуктор, крај 1 цевка OD 4" 102mm, ferrule OD 119mm. на крајот 2 цевка OD 2" 51mm, ferrule OD 64mm

Детални карактеристики

Техника:
Кастинг
врска:
прирабница
Тип:
черупка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Техника:
Кован
Број На Модел На:
STCR-7638
врска:
прирабница
Обликот:
Намалување на
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Слични производи