.

.

Бесплатен превозот 1.5 Санитарни Нерѓосувачки Челик TriClamp Филтер 100 мрежа

Бесплатен превозот 1.5 Санитарни Нерѓосувачки Челик TriClamp Филтер 100 мрежа

DEN 8016.00
DEN 7375.00
Количината на стоката
Тековен

tir-менгеме филтер 1.5" 38mm, ferrule OD 50.5 мм, 304 нерѓосувачки материјал, 36cm должина.

Детални карактеристики

Тема Спецификација:
1/2
Тип:
Спојување
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Женски
Техника:
Кован
врска:
Женски
Техника:
Кован
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
спреј за топка
is_customized:
Yes

Слични производи