.

.

Бесплатен превозот Санитарни TriClamp Земање Вентил - 1.5 TC x 12mm Црево Barb

Бесплатен превозот Санитарни TriClamp Земање Вентил - 1.5 TC x 12mm Црево Barb

DEN 1002.72
DEN 923.00
Количината на стоката
Тековен

три менгеме примерок вентил црево barb OD : 12mm страната OD : 50.5 mm

Детални карактеристики

Тема Спецификација:
1/2
Тип:
Спојување
врска:
Женски
Техника:
Кован
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Женски
Техника:
Кован
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
спреј за топка
is_customized:
Yes

Слични производи