.

.

OLYCAT Три Виткање Мачка Дожд Чадор Жените Анти УВ Sunshade Целосно Автоматско Жените Чадор Бренд за Квалитет Windproof Parasol

OLYCAT Три Виткање Мачка Дожд Чадор Жените Анти УВ Sunshade Целосно Автоматско Жените Чадор Бренд за Квалитет Windproof Parasol

DEN 1055.52
DEN 897.00
Количината на стоката
Тековен


OLYCAT Три Виткање Мачка Дожд Чадор Жените Анти УВ Sunshade Целосно Автоматско Жените Чадор Бренд за Квалитет Windproof Parasol Вистински Бренд
.
.

Детални карактеристики

Тип:
Чадори
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Број На Модел На:
Девет сто осумдесет и девет
Функција:
Виткање
Производот:
Рекламирање Чадор/Подарок Чадор
Контрола:
Целосно автоматско
Бренд Име:
OLYCAT
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Метал
Големина:
XL

Слични производи