.

.

FFF Група Симпатична Секојдневно Виткање Чадор Cosplay Колекција

FFF Група Симпатична Секојдневно Виткање Чадор Cosplay Колекција

DEN 695.04
DEN 591.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Функција:
Виткање
Производот:
Чадор
Број На Модел На:
DC43
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Бренд Име:
PARACHASE
Статија број:
FFF група

Слични производи