.

.

6pcs/многу Caneca Рака Разнесени Двоен Ѕид Сурутка Протеини Canecas Nespresso Кафе Кригла Еспресо Кафе Термички Стакло 150ml

6pcs/многу Caneca Рака Разнесени Двоен Ѕид Сурутка Протеини Canecas Nespresso Кафе Кригла Еспресо Кафе Термички Стакло 150ml

DEN 921.60
Количината на стоката
Тековен

ПОВРАТНИ информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ви помогне да ги споделите на "позитивни повратни информации" и "пет ѕвездички" кога совршен поредок и ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, големина на пакување, вредноста на декларацијата, итн. ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиентите, ние ќе ви одговори веднаш.Пад на Превозот Цел е Добредојдена!Само да се стави на точни и полно име на & адреса! 4. КОНТАКТ Доколку вашата цел е голема или имате било какви прашања во врска со нашите производи. Како резултат на посебни околности не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас пред време да се прошири на заштита период. Ако не оставена порака,ќе испрати според нашите describtion изјави! 3. Некои наредби, ако не можете да најдете логистика информации, ве молиме да не грижете се, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Рачно мерка големина може да има некои грешки, тоа е во опсег од ± 1cm, ве молиме сите во вид преовладува.Ако ние не сме на интернет, ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. Ве молиме контактирајте со нас пред спор или негативни повратни информации.6pcs/многу Caneca Рака Разнесени Двоен Ѕид Сурутка Протеини Canecas Nespresso Кафе Кригла Еспресо Кафе Термички Стакло 85ml
Овој производ е сосема нов висок квалитет на производот
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има некои мали разлики во тон на боја помеѓу фото и вистинскиот производ.

Детални карактеристики

боја:
Јасно
Капацитет:
85ml, 150ml
Бренд Име:
Migecon
Спецификација:
1
Материјал:
Стакло
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Краток
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Број На Модел На:
op390
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Drinkware Тип:
Чаши
Обликот:
без рачка

Слични производи