.

.

400ml Животната средина Практична Дрвени Пиво Млеко, Кафе, Чај Кригла Дрво Чаша Вода Со Рачка Дома Бар Drinkware Дрвени Utensil 1Pc

400ml Животната средина Практична Дрвени Пиво Млеко, Кафе, Чај Кригла Дрво Чаша Вода Со Рачка Дома Бар Drinkware Дрвени Utensil

DEN 1344.00
DEN 860.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики & детали :
Материјал : Дрво
Големина : Околу 10.5x8cm,се Справи со 9 см(L)
Капацитет : 400ml
Боја : Како на сликата прикажани
Модел : Случајни
Pakage се вклучени :
1 Pcs x чаша Пиво
Опис
Класична елеганција Пиво од суштинско значење стоката, можете да пиете со пријателите на одмор собири Секој дограма, земени од различни делови на дрво и вештачко дрво полски, дрво, бојата, тежината и големината се мали разлики, но, исто така, затоа што секое уметничко дело е уникатен дрвени чинии.
Внимание : Може да се sterilized со озон дезинфекција кабинет, не-озон дезинфекција на располагање околу три детството топла солена вода впие, а потоа нормално чистење, место на суво и вентилирани место да се исуши. Ве молиме имајте на ум дека не можете да користите било која висока температура sterilizer апарати, микробранови печки и сл., не можат да бидат ставени во близина на греалка, не изложеност.
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Детални карактеристики

Бренд Име:
LOULONG
Спецификација:
1
Материјал:
Дрво
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Класичен
Тип:
Млеко Филџани
Број На Модел На:
кригла пиво
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Drinkware Тип:
Чаши
Обликот:
дрво кригла
Drinkware Тип:
кригла

Слични производи