.

.

Најновите Relojes Hombre Гроздобер Кожа Кварц Аналогни Wristband Обичните Мажи Хривнија Зглоб Види Relogio Relojes Мажите Часовници 2017

Најновите Relojes Hombre Гроздобер Кожа Кварц Аналогни Wristband Обичните Мажи Хривнија Зглоб Види Relogio Relojes Мажите Часовници

DEN 175.20
DEN 153.00
Количината на стоката
Тековен


Најновите Relojes Hombre Гроздобер Кожа Кварц Аналогни Wristband Обичните Мажи Хривнија Зглоб Види Relogio Relojes Мажите Часовници 2017
Спецификации :
Faux кожа бенд, исклучително удобен за носење.
Гроздобер faux кожа wristband види, убаво подарок за вас.
Ретро дизајн, да те вратам на класичните.
Тип : Зглоб Види
Пол : машки
Дисплеј : Аналогни
Случај Облик : Тркалезна
Движење : Кварц(Батеријата)
Водоотпорен : Секојдневниот Живот е Отпорен на Вода, Но Не и за Капење, Пливање, Нуркање, итн
Стил : Гроздобер
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Кожа Faux
Прилики : Секојдневно Носење, Забава, Роденден Подарок, Спорт
Карактеристики : Faux Кожа Бенд, Ретро Дизајн, Круг Случај
Случај Дијаметар : 4cm/1.57" (Прибл.)
Бендот Ширина : 4.8 cm/1.89" (Прибл.)
Вкупна Должина : 25cm - 26cm/9.84" - 10.24" (Прибл.)
Забелешки :
Три мали бира само за декорација, нема функција.
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Зглоб Види

Детални карактеристики

Бендот Должина:
26cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Хронограф
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
SANWOOD
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Број На Модел На:
8822081
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Пол:
Мажи
Бендот Ширина:
48mm
Dial Дијаметар:
40mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Слични производи