.

.

реално паун phonix везови црвено beading occational кинеската традиционална Cheongsams

реално паун phonix везови црвено beading occational кинеската традиционална Cheongsams

DEN 4272.00
Количината на стоката
Тековен


1-3cm надоместок

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Материјал:
Lycra,Rayon

Слични производи