.

.

Smiry 1pc Бели Шари Убава Везови Долго Африкански Чипка Ткаенина DIY Чипка Јака Ткаенина За Шиење Материјали Занает

Smiry 1pc Бели Шари Убава Везови Долго Африкански Чипка Ткаенина DIY Чипка Јака Ткаенина За Шиење Материјали Занает

DEN 143.52
DEN 100.00
Количината на стоката
Тековен


1)Големина : Како фотографија
2)Материјал : Полиестер
3)Боја : Црна / Бела

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
LS0073
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
47 cm
Бренд Име:
smiry
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Полиестер
боја:
Црно-Бело
Материјал:
Полиестер
Големина:
(47 * 25)cm
Тип:
Чипка
Употреба:
облека декорација
Количина:
1 Парче
Техника:
Извезена
погоден:
жените & девојки

Слични производи