.

.

20yards Шиење Додатоци Памук, Чипка Средување на Ткаени Цвет Чипка Намали Вез за Шиење Ткаенина Лента DIY Облека, Додатоци

20yards Шиење Додатоци Памук, Чипка Средување на Ткаени Цвет Чипка Намали Вез за Шиење Ткаенина Лента DIY Облека, Додатоци

DEN 744.00
DEN 670.00
Количината на стоката
Тековен

Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.20yards Шиење Додатоци Памук, Чипка Средување на Ткаени Цвет Чипка Намали Вез за Шиење Ткаенина Лента DIY Облека, Додатоци Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Големина : 4. Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Испорака : 1. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Детални карактеристики

боја:
бела, беж
Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
4.7 cm
Број На Модел На:
Y04004/ DG_MW
Ткаенина Тип:
памук, чипка
Ткаенина тип:
памук, чипка намали
is_customized:
боја:
Беж,Бела
африкански француска чипка ткаенина висок квалитет:
чипка applique
шиење додатоци:
чипка лента,чипка намали
ruban dentelle:
guipure чипка
памук ткаенини:
tecidos де крпеница

Слични производи