.

.

Извезена Чипка Намали Висок Квалитет Corded Чипка Закрпи За Шиење Облека Bling Sequin Сјајот Чипка Applique Свадба Gown Декорација

Извезена Чипка Намали Висок Квалитет Corded Чипка Закрпи За Шиење Облека Bling Sequin Сјајот Чипка Applique Свадба Gown Декорација

DEN 720.00
DEN 684.00
Количината на стоката
Тековен


Извезена Со Висок Квалитет Corded Чипка Закрпи Шиење На Облека Bling Sequin Сјајот Чипка Applique Свадба Gown Декорација
Функција : Чипка Закрпи Appliques .
Големина : Како што е прикажано на слика.
Количина : 20pcs(10pairs);100pcs(50pairs).
Потекло : произведено во Кина .
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Детални карактеристики

боја:
20pcs, 100pcs
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
As shown pictures
Број На Модел На:
TT277
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Чипка

Слични производи