.

.

Нови ролетни чиста четка за климатизација прашина колектор прозорец за чистење со четка дома чистење алатки за климатизација чистење

Нови ролетни чиста четка за климатизација прашина колектор прозорец за чистење со четка дома чистење алатки за климатизација

DEN 239.04
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Брз и лесен за употреба 3.Наменета за чистење на сите видови на ролетни 4.Мие и ' Рѓа доказ Вметнете Мини-Слепи Почиста,еден ролери помеѓу секој slat. Се движат Мини-Слепи Почиста baxk и натаму да се избрише ролетни чисти. Отстрани Мини-Слепи Почиста од слепи.
Производ Содржина : 1 x Чистење со Четка 1 x ПП Торба
Answer : ___________________________ Note : Кога ролери станува валкано, пресврт ролки да се изложуваат на нови чистење на површината. Кога ролери станува целосно soiled, отстрани и да се измиете користејќи благ сапун и топла вода. Тешки soiled ролетни, може да бара за перење

Детални карактеристики

Број На Модел На:
RYP-B133
Материјал:
Пластични
Cleaning Tool Тип:
Градина Метла
Бренд Име:
Halojaju
Производот Категорија:
Алатки
Функција:
Прозорец За Чистење
Име:
микрофибер крпа за чистење
Примена:
кујна додатоци,тастатура ,
Производот:
Прозорецот Почиста
Број На Модел На:
четка за чистење
Употреба:
домаќинство производи за чистење
Се користи 1:
дома чистење алатки
Користете 2:
Ролетни четка

Слични производи