.

.

= КЛАРА VIDA = Компактен Виткање Читање Очила со Мини Флип Врвот Носење на Мажите и Жените +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4

= КЛАРА VIDA = Компактен Виткање Читање Очила со Мини Флип Врвот Носење на Мажите и Жените +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4

DEN 955.20
DEN 487.00
Количината на стоката
Тековен


НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА ИМ СЛУЖИ НА НАЈДОБРИТЕ! Имаме сила од +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 +4.00 ве молиме, известете сила треба и ние ќе ви го испрати за да одговараат на вашите потреби. Ако не се препорачува ќе испрати случаен избор .

Детални карактеристики

Око Рецепт:
Плус 1 Плус 1 точка 5, Плус 2, Плус 2point 5, Плус 3, Плус 3 точка 5, Плус 4
рамка боја:
Црна
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Бренд Име:
Клара Vida
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
P5
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќа Висина:
2.5 cm
Леќа Ширина:
4.8 cm
Обложување:
HMC
Зголемување:
+1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4

Слични производи