.

.

Шарени Слатки Цртан филм Храна Јајце Смешно Жените Чорапи Слатка Љубов Подарок за Девојка

Шарени Слатки Цртан филм Храна Јајце Смешно Жените Чорапи Слатка Љубов Подарок за Девојка

DEN 143.52
DEN 86.00
Количината на стоката
Тековен

5 10 велика БРИТАНИЈА 5.
За Превозот
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 2 до 5 работни дена по aliexpress потврди нарачката.
На li Express Стандард на Превозот може да треба 10-40 дена.
Купувачите можат да ни остави порака да ни каже колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел, ние ќе се справи со тоа како вашата порака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Ta x
Ние не се одговорни било обичај данок, но ние ќе ви помогнеме да напишете пониска вредност да ви помогне да се избегне царинската данок,
Обично ние ќе се изјасни на минимална Вредност за да се избегне обичај данок, но поради различните политики во различни земји, ние не може да се контролира од оваа услови, па купувачите може да се плати за некои сопствени данок.5 7 8 ЕВРА е 36,5 36 37 38 38. Мажите S ize Нога(cm ) 24 24.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.
Ние обезбедуваме Ali Express Стандард Превозот,E-пакет, DHL ЕМС превозот начин да се во светот.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Па ве молиме да не се отвори било спор или ни даде неутрални или неутрален Повратни информации.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не сте задоволни со нашата производ по добие тоа , ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понуди задоволително решение во последен.
Жените големина е за 34-39 ЕВРА код, мажите големина е за 39-44 ЕВРА код.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук,Полиестер
Објектот Должина:
23cm-25cm
Број На Модел На:
C52-60
Бренд Име:
YEADU
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
9 Боја
Големина:
ЕУ 36-40 US6-5-8
За публиката:
Жените
Стил:
спорт ,секојдневен,althletic,модата.Кошарка

Слични производи