.

.

1Pair Убави Жени Чипка Чорапи Кристално Стакло Свила Краток Тенка Проѕирна Рози Цвет Чорапи

1Pair Убави Жени Чипка Чорапи Кристално Стакло Свила Краток Тенка Проѕирна Рози Цвет Чорапи

DEN 368.64
DEN 310.00
Количината на стоката
Тековен


Опис :
Материјал : памук+кристал свила
Должина : 23-25cm
Стил : Супер удобно памук дното,кристално свила дише површина
Пакетот Вклучува : 1 Пар x Жените Чипка Кратки Чорапи
Answer : ___________________________ Note :
1. Спореди Детали Големини Со Твое,ве Молиме Оставете 1-2 СМ се Разликува Поради Прирачник за Мерење,ви Благодариме!
Ве молиме споредете детални големини со твое пред да го купите !
2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Детални карактеристики

Големина:
FREE SIZE
Бренд Име:
kissly зао
Материјал:
Памук,Rayon,Spandex
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
ЗЈЗ-009
Објектот Должина:
23-25CM
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените

Слични производи