.

.

Коди Челик Бренд Човек Чорапи Мода Солидна Боја Чорапи Памук Човек Секојдневен Удобно Бизнис За Машки Чорапи 5pairs/многу

Коди Челик Бренд Човек Чорапи Мода Солидна Боја Чорапи Памук Човек Секојдневен Удобно Бизнис За Машки Чорапи 5pairs/многу

DEN 355.20
Количината на стоката
Тековен

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Број На Модел На:
AA6014
боја:
Шарени Чорапи (5 Бои)
Погоден Сезона:
Пролет&Есен&Зима
Шема:
Полна Боја
1lot:
=5pairs
Материјал Сооднос:
80%Памук,15%Polyeste,5%Spandex
Големина:
EUR
Стил-1:
Бренд Човек Чорапи
Стил-2:
Чорапи Памук Човек
Стил-3:
Бизнис За Машки Чорапи
број:
2017-11-1

Слични производи